Mistr výroby - Moravské Budějovice

BAST s.r.o. Jsme výhradně česká firma, která je na trhu více jak 20let a postupně se rozrostla na cca 210 zaměstnanců. Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií. Více informací na www.bast.cz.
Vzhledem k nutnému plánování dalšího rozšiřování našich kapacit, ale i využití robotů potřebujeme do svého kolektivu přijmout: MISTRA VÝROBY

Náplň práce:
• zajištění dosažených denních výrobních plánů z pohledu množství a kvality
• řízení a balancování výrobní kapacity s ohledem na plnění plánů
• zajištění údržby strojů a zařízení
• monitorování a report výkonnostních indikátorů
• spolupráce na vytváření detailních pracovních instrukcí, dohled nad jejich dodržováním
• podpora trvalého zlepšení
• dohled nad dodržováním zásad BOZP, HSE, PO a TPM
• kontrola dodržování pracovní a technologické kázně pracovníků svěřeného úseku
• kontrola a dodržování 5S na pracovišti
• editace docházky a zpracování podkladů pro měsíční odměny
• řešení kvalitativních problémů
• rozvíjení, motivování a hodnocení zaměstnanců

Požadujeme:
• SOU nebo SOŠ technického směru
• praxi z výroby, orientaci ve strojírenských výrobních procesech a technologiích
• zkušenost s vedením svářečů velká výhoda, není podmínkou
• znalost práce na PC - MS Office
• řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
• velmi dobré komunikační dovednosti
• organizační a analytické dovednosti
• spolehlivost a flexibilní přístup

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci
• zaučení
• odpovídající mzdové ohodnocení
• stravenky, dotovaný sport a kulturní akce

Místo práce: Moravské Budějovice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: drla.andrea@bast.cz

Platnost inzerátu končí 29. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 5. 2019, 16:05

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Vysočina

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 133
výrobax 949
hppx 1341