Mistr ve výrobě - Dřevohostice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DSD-Dostál, a.s. Společnost dodává technologická zařízení pro dopravu, skladování, vzorkování, chlazení, čeření, manipulaci se sypkou hmotou. Má vlastní oddělení engineeringu. V oblasti vývoje spolupracuje s VŠB – Technickou univerzitou v Ostravě. Výroba je zajištěna novými strojními zařízeními. Dodávky zařízení směřují k zákazníkům nejen v rámci ČR a EU, ale i do dalších zemí.

Náplň práce:
• zajišťování a organizování práce v závodě v Dřevohosticích
• řízení pracovních činností podle přesně stanovených úkolů
• rozdělení úkolů provozu na jednotlivé zaměstnance, resp. pracovní týmy
• kontrola dosažených výsledků a jejich porovnání se stanovenými cíli
• určování optimálního využívání výrobních a pracovních kapacit na pracovištích výroby
• vedení zaměstnanců, zajišťování komunikace mezi zaměstnanci a vedením provozu

Požadujeme:
• odborné vyučení s praxí v oboru nebo SŠ se strojírenským zaměřením s praxí v oboru
• orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení
• koordinace průběhu a vazeb výrobních činností ve strojírenské výrobě
• základy technologií ve strojírenství a v kovovýrobě, základní druhy strojů a zařízení
• počítačové způsobilosti - MS Windows, MS Office, Internet, Email (AutoCAD - výhodou)
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• místo v prosperující společnosti
• stabilní práci v zaměstnaneckém poměru
• dlouhodobou perspektivu a zvyšování odborné kvalifikace
• odpovídající finanční ohodnocení
• benefity - stravenky, příspěvek na rekreaci

Místo práce: Olomoucký kraj - Dřevohostice (okres Přerov)

Termín nástupu: dle dohody nebo od 01. 07. 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, informace na tel. čisle 581 705 036.

Platnost inzerátu končí 6. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 6. 6. 2018, 13:51

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 120
výrobax 769