Mistr skladu - Lutín

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL Praha, dceřiná společnost mezinárodního koncernu Salzgitter AG. Velkosklad s hutním materiálem. Více informací na www.salzgitter.cz

Náplň práce:
Vedení ranní a odpolední směny, práce v systému Vision, zhotovování průvodních dokladů.

Požadujeme:
SŠ vzdělání nejlépe technický směr, logistika – není podmínkou, znalost MS – OFFICE, zkušenosti s vedením kolektivu, odolnost vůči stresu, komunikativnost, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
Roční odměny za splnění plánu, podnikové stravování, ŘD 25 dní, práce v malém kolektivu.

Místo práce: Lutín – Olomoucký kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: k.fromel@salzgitter.cz

Platnost inzerátu končí 8. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 11. 2017, 14:48

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 112
skladx 137
hppx 709