Mistr – seřizovač CNC dlouhotočných automatů

Zprostředkováváme personální pro klienta, kterým je OK FINAL s.r.o. společnost založená v roce 1992, 2 střediska, strojírenství (soustružení) a zámečnická výroba, 25 pracovníků.

Náplň práce:
• řízení a motivování šesti pracovníků ve 3 směnách
• vykazování práce a mzdy jednotlivých pracovníků
• seřizování CNC dlouhotočných automatů, klouzavá pracovní doba dle potřeby a práce na jednotlivých automatech

Požadujeme:
• pracovní zkušenosti s CNC soustružením
• zkušenosti s řízením malého počtu pracovníků
• časovou flexibilitu

Nabízíme:
• vrcholovou pozici v malé strojírenské firmě, mzdu 30 000+ Kč/měsíc (základní mzda + osobní ohodnocení + odměny závislé na hospodářském výsledku řízeného střediska.
• benefity: mobilní telefon, stravenky.

Místo práce: Žamberk, Pardubický kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 3. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 1. 2020, 12:35

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
mistrx 98
cncx 129
hppx 535