Metodik pracovních a právních činnosti

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s., zabývající se technickou a ekonomickou správou nemovitostí a správou veřejných prostranství.

Více informací o společnosti naleznete na www.szmpraha3.cz.

Náplň práce:
• poskytování právní pomoci oddělením v rámci společnosti
• vymáhání pohledávek a.s.
• administrace VZMR, evidence VZ, evidence smluv
• příprava smluv, dodatků, uzavírání splátkových dohod
• příprava různých písemností dle zadání
• vyřizování dotazů dle z.č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím
• příprava a aktualizace interních předpisů

Požadujeme:
• dokončené SŠ vzdělání právního zaměření
• výhodou studium/dokončené studium na právnické fakultě
• zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
• základní znalost práce s PC
• komunikativnost a samostatnost

Nabízíme:
• práci na HPP - doba neurčitá
• odpovídající platové ohodnocení
• zázemí stabilní akciové společnosti
• přátelský kolektiv kolegů a příjemné pracovní prostředí
• příspěvek na stravné zaměstnanců, mobilní telefon
• osobní ohodnocení/prémie
• Multisport karta
• 25 dnů dovolené
• kanceláře na Praze 3 v dobrém dosahu MHD

Místo práce: Olšanská 2666/7, 130 00 Praha 3 - Žižkov

Termín nástupu: 1. 8. 2021

S případnými dotazy ohledně pracovního místa se, prosím, obracejte na: steinbachova@szmpraha3.cz.

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: remenarova@szmpraha3.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 7. 2021, 16:27

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Právo, Státní správa
Plat
Lokalita
Praha