Mechanik – opravář stavebních strojů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Trilet Ground Services, a.s., působí na českém a slovenském trhu. Prodává, půjčuje a opravuje stroje pro speciální zakládání staveb. Podílí se na největších stavebních projektech a spolupracuje s nejvýznamnějšími společnostmi v oboru. Staví na kvalitně odvedené práci, dlouhodobé spolupráci a důvěře.

Náplň práce:
• opravy a servis stavebních strojů

Požadujeme:
• vyučení v oboru technického směru – min. výuční list (mechanik, automechanik, elektro, opravář zemědělských strojů apod.)
• znalost elektro, hydrauliky, mechaniky
• řidičský průkaz skupiny B
• ochotu se učit – co neumíte, vysvětlíme/naučíme
• šikovné ruce
• samostatnost, výborná pracovní disciplína
• flexibilita
Výhodou:
• průkaz VZV
• strojní průkaz
• svářečský průkaz
• praxe v oboru

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti
• příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění apod.
• stravenky
• ubytování pro mimopražské hrazené zaměstnavatelem
• 5týdnů dovolené
• podporu osobního rozvoje a kvalifikace

Místo práce: Praha 4 - Libuš

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@trilet.cz nebo tel. 724 018 996.

Platnost inzerátu končí 29. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 29. 11. 2017, 12:18

Obor
Stavebnictví­, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
strojex 45
hppx 709
prahax 340