Masér - masérka OZP - Hradec Králové nebo Pardubice (HPP nebo zkrácený úvazek)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Tecum s.r.o. - přední poskytovatel masérských (a dalších benefitních) služeb v ČR se zaměřením na firemní klientelu s působností ve všech krajích ČR, zaměstnávající osoby se zdravotním postižením. Tecum s.r.o. je držitel ochranné zn. Práce postižených udělované NFOZP potvrzující mj. poctivý a dobrý přístup této společnosti k zaměstnancům se ZP.

Náplň práce:
Hledáme spolehlivého, poctivého a příjemného maséra či masérku, osobu, která bude mít svou práci ráda. Klientela zajištěna.
Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje talentované odborníky schopné sdílet své zkušenosti a vědomosti. Pracujte ve společnosti, která pomůže rozvíjet Váš potenciál pomocí pravidelných workshopů, odborných seminářů, školení a teambuildingů. Pracujte pro podnik, který si svých zaměstnanců váží a který je dokáže pracovně i finančně motivovat.

Požadujeme:
Podmínkou:
• oprávnění k provozování masérské činnosti
• pracovitost, komunikativnost, loajalita
• příjemné vystupování vůči klientům i kolegům
• ochota pracovat na sobě a rozvíjet své dovednosti v oboru
• pozice je vyhrazena POUZE pro OZP
Výhodou:
• znalost více druhů masáží
• praxe v oboru
Neuškodí:
• znalost AJ
• oprávnění k poskytování sportovních služeb, výživového poradenství, k provádění kosmetických úkonů a k dalším činnostem pří péči o zdravé tělo

Nabízíme:
• dlouhodobou spolupráci
• práci na zkrácený úvazek dle domluvy – nejlépe ½ (80 hodin) s možností rozšíření na plný, v případě Vašeho zájmu; možno ale i dlouhodobě ¼ či 3/4 úvazek dle Vašich potřeb
• poctivý a přátelský přístup ze strany společnosti
• základní mzdu při zkráceném úvazku 12 – 15 000 Kč + výkonnostní bonusy až 10.000 Kč
• odborné semináře pro zaměstnance zdarma
• školení nových druhů masáží zdarma
• pravidelné workshopy a teambuildingy zdarma

Místo práce: Hradec Králové nebo Pardubice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 6. 12. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 11. 2019, 12:47

Obor
Ostatní
Plat
Lokalita
Pardubický kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP