Marketingový specialista - Vrchlabí

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SHOP TRADING s.r.o.

Náplň práce:
• vyhodnocování online reklamních kampaní v PPC systémech a v sociálních sítích
• rozvíjení projektů u stávajících i nových obchodních partnerů
• analýza výsledků kampaní a jejich prezentace obchodním partnerům
• vytváření kvalifikovaných odhadů provozu reklamních kampaní
• podílení se na rozvoji znalostí v oddělení online reklamy
• správa newsletteru a ostatních internetových kampaní

Požadujeme:
• praxe z on-line prostředí
• znalost rozhraní Google Adwords a Sklik + GA
• schopnost zodpovědné samostatné i týmové práce
• schopnost vstřebávat nové požadavky a rozvíjet průběžně své odborné znalosti
• výhodou je orientace v problematice marketingu a digitálních technologií

Nabízíme:
• odpovídající platové ohodnocení
• částečně flexibilní pracovní dobu
• práci v moderním prostředí s dobrým technologickým zázemím a mladém kolektivu

Místo práce: Vrchlabí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 6. 2018, 10:13

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Liberecký kraj