Marketingový specialista / specialistka - vhodné i pro absolventy

SENSIT s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1991 v Rožnově pod Radhoštěm. Vznikla jako sdružení fyzických osob SENSIT Rožnov, s cílem navázat na vývojové a konstrukční schopnosti pracovníků rožnovské Tesly v oboru měření a regulace.

…do našeho týmu hledáme nápaditého kreativce, který se nezalekne žádné výzvy…

Hledáme posilu na 2 až 3 roky týmu (zástup za rodičovskou dovolenou). Práce je vhodná jak pro čerstvé absolventy, tak i zkušenou matadorku / matadora.

Více informací o společnosti naleznete na www.sensit.cz.

Náplň práce:
• rozjetí a správa sociálních sítí
• aktualizace a udržování aktuálního obsahu webových stránek
• spolupráce na tvorbě E-shopu a konfiguračního systému
• příprava prezentačních materiálů společnosti, tvorba nových materiálů na základě požadavků kolegů, především z obchodního oddělení
• příprava eventů, tuzemských i zahraničních veletrhů, udržování a budování vztahů s partnery
• koordinace práce externistů (Grafik, PPC specialista, správce webových stránek, atd.)

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
• nadšence, který dá práci maximum, nebude mít problém se učit, případně učit nás
• budete pokračovat v nastaveném vizuálu společnosti a prezentovat ji, co nejširší veřejnosti
• znalost AJ
• chuť cestovat
• dobré komunikační schopnosti
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• odpovědnost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme:
• práci na HPP - plný úvazek - 40 hod./týden - zástup za rodičovskou dovolenou (2 až 3 roky)
• stabilní zaměstnání - jsme na trhu již od roku 1991
• nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem
• zajímavý produkt, který vyvážíme do celého světa
• tvůrčí práci, prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
• přátelský pracovní kolektiv
• pružná pracovní doba

Benefity:
Vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, odměny a kvartální prémie, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 800 Kč a další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý. Odměny za projekty, za realizované a zlepšovací návrhy a odměna za prokazatelné a vyčíslitelné úspory nákladů, benefity při narození dítěte, odměny za pracovní jubileum - po odpracování 10let a následně každých 5let, odměna při odchodu do důchodu, firemní akce - letní, vánoční večírek.

Místo práce: Rožnov pod Radhoštěm - okres Vsetín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: skypalova@sensit.cz nebo tel.: 774 696 508 - Gabriela Skýpalová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 1. 2023, 14:20

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Vsetín