Marketingový manažer

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je USSPA, s.r.o., 1. český výrobce vířivek, česká rodinná společnost s 22 letou tradicí.

Náplň práce:
Chcete pracovat pro prémiovou značku? Řídit její komunikaci, vyprávět její příběh a bavit se opravdovým marketingem v celé jeho pestré šíři od práce na kampaních, až po tvorbu cenami ověnčeného časopisu? Staňte se důležitou součástí rodinné firmy, pracujte pro lídra oboru spa na domácím trhu, výrobce a exportéra uznávaného pro design, kvalitu a inovace. Staňte se součástí brandu, který dělá lidem život příjemnější …
- příprava a naplňování marketingové strategie
- odpovědnost za chod oddělení marketingu, vedení týmu
- správa budgetu, reporting
- řízení, koordinace a realizace projektů a kampaní
- činnosti v oblasti PR a komunikace
- zajištění eventů, účastí na veletrzích v ČR i zahraničí
- správa online aktivit vč. sociálních sítí
- spolupráce s externími agenturami
- úzká spolupráce s obchodním oddělením a podpora pro export

Požadujeme:
- VŠ vzdělání a praxi v marketingu
- AJ slovem i písmem na výborné úrovni podmínkou
- systematičnost, zodpovědnost a řídící schopnosti
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup, kreativitu a flexibilitu
- vysoké pracovní nasazení, reprezentativní vystupování a loajalitu
- optimismus a chuť a do práce
- dobrá znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
- práci pro respektovanou značku, jedničku v oboru spa na českém trhu
- zázemí stabilní rodinné firmy a kvalitní vybavení
- práci v atraktivním oboru, jehož produkty dělají lidem radost a lepší život

Místo práce: 561 02 Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: březen, duben 2018

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 1. 2018, 14:45

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 966