Manažer / manažerka nákupu a prodeje - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o. Působí na trhu odborné literatury již od roku 1996. Ryze česká společnost a zakladatelem je JUDr. Aleš Čeněk. Již mnoho let přibližuje odbornou literaturu nejen vysokoškolským studentům, ale také odborné praxi. Úspěšně provozuje knihkupectví v Praze, Plzni, Brně, Bratislavě a Trnavě. Specializuje se na distribuci odborných publikací od nejrůznějších vydavatelství, a to pro Českou i Slovenskou republiku.

Náplň práce:
Zodpovídá za organizaci obchodního oddělení, nákup publikací, stav zásob atd. Dále zodpovídá za optimální skladové hospodářství, efektivní tvorbu objednávek českých i zahraničních publikací a plnění plánu prodejů. Zajišťuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích - především VIP zákazníkům a pravidelným odběratelům.
Hlavní zodpovědnosti:
• vystavuje faktury
• koordinuje včasné zásobování poboček (Praha, Plzeň, Brno, Slovensko)
• zabezpečuje prodej velkoodběratelům (knihkupectví, instituce, knihovny…)
• kontroluje plný stav zásob ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží)
• komunikuje s dodavateli a odběrateli (vyjednává způsoby dodání a koordinuje s distribucí a pobočkami, expeduje zásilky na poštu)

Požadujeme:
• vynikající prodejní a komunikační dovednosti
• psaní všemi deseti
• základní orientace v účetnictví (zkušenosti s účetním programem Helios výhodou)
• aktivní přístup k práci, pečlivost
• schopnost organizace činností a koordinace toků zboží

Nabízíme:
• práci v kolektivu mladých lidí
• zázemí stabilní české společnosti
• možnost ovlivnit výši platu (motivační složka)
• příspěvek na stravování (stravenky)

Místo práce: Centrála - Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 6. 2018, 15:52

Obor
Management, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 3065
nákupx 146
prodejx 1697