Manažer / manažerka logistiky - Praha - Horní Počernice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Meffert ČR spol. s r. o., působící na českém trhu již 27 let a je dlouholetým dodavatelem kvalitních materiálů z oblasti stavební chemie a která díky širokému sortimentu mnoha stovek produktů a dlouholetých zkušeností z oblasti povrchových úprav může být považována za specialistu na povrchové úpravy staveb.

Náplň práce:
• odpovědnost za skladové hospodářství a dopravu
• výsledkem náplně práce je:
o optimalizované zásoby, tak aby bylo všeho dost, ale ne moc
o zajištění správných dopravců pro import i export a jejich koordinace
o udržování a zdokonalování databáze produktů
o komunikace s dodavateli i v cizím jazyce (NJ nebo AJ)
o reporty dosažených čísel

Požadujeme:
• SOU s maturitou nebo dokončené SŠ vzdělání
• praxe a logické myšlení
• smysl pro koordinaci a pořádek ve skladovém hospodářství a dopravě
• spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• odpovídající mzdové ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč /měsíc) i s možností motivačních bonusů za nadstandartní efektivitu práce
• benefity: mobilní tel., vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Místo práce: Do Čertous 2627/9, Praha - Horní Počernice

Termín nástupu: březen 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 13. 1. 2020, 11:37

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Praha