Manažer/ka obchodu.

Pojišťovna MetLife d.a.c. rozšiřuje obchodní­ tým pro agenturu Plzeňˆ o obchodní­ky na pozice manažer obchodu
Osobní­ předpoklady:
- vůdčí­ a ambiciózní­ osobnost s podnikatelským duchem a obchodní­mi dovednostmi
- velice dobré komunikační­, prezentační­ dovednosti
Náplňˆ práce:
- aktivní­ vyhledávání­ poradců, zaškolování­ nových poradců
- vedení­ týmu
- komunikace s novými a stávají­cí­mi klienty, firemní­ klientela
- aktivní­ vyhledávání­ nových klientů
- pří­prava podkladů a analýz pro jednání­ s klienty
- realizace obchodu a následného servisu
- osobní­ a profesní­ rozvoj
Nabí­zí­me:
- provize z vlastních obchodů 132% (max. 152%)
- náborový příspěvek až 52.500,- Kč za každého nového poradce
- atraktivní­ bonusy a benefity (manažerské bonusy, zájezdy)
- v 1 a 2 roce podpůrný program pro začí­nají­cí­ manažery
- systém vzdělávání­ hrazené společností­
- pří­spěvek na osobní­ automobil
- zázemí­ kanceláře zdarma
- věrnostní­ program
- svobodné povolání - nezávislost, časová flexibilita
Požadavky:
- řidičský průkaz-aktivní­ řidič
- trestní­ bezúhonnost
- bez exekuce a insolvence
Vytvořeno: 17. 7. 2017, 12:53

Allianz, a.s.

Lochotíská 22
30100 Plzeň
732911717
www.allianz.cz
Obor
Finance
Plat
30.000,- plus
Lokalita
Plzeňský kraj
Kontaktní osoba
Václav Maršík

Telefon
732911717