Manažer e-shopu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KAUMY s.r.o.

Náplň práce:
• komplexní péče o dynamický rozvoj firemního Eshopu se zaměřením na zdravou výživu a cukrovinky
• koordinace programátorských, optimalizačních, SEO a designových aktivit
• koordinace marketingových aktivit – on-line, FB, INST, print, TV
• řízení produktového portfolia s důrazem na zdravou výživu
• znalosti z oblasti zdravé výživy, vytváření popisů a doporučení k produktům
• zajišťování nových produktů od dodavatelů
• organizace propagačních akcí
• systémové řešení logistiky eshopu a komunikace s výrobou
• řešení dotazů zákazníků, připomínek, stížností a reklamací
• řízení Eshop skladu a toku zakázek až k expedici
• pozice v TOP managementu firmy
• přímá podřízenost výkonnému řediteli a majiteli firmy

Požadujeme:
• VŠ, SŠ – obchod, ekonomika, IT, technika, logistika
• min. 5 let manažerské praxe s prokazatelnými úspěchy
• zkušenost s on-line prodejem a marketingem min. 3 roky
• výjimečné pracovní nasazení, nadstandardní časová flexibilita, produktová odbornost
• dobrá orientace v oblasti zdravé výživy, nadšení, optimismus, energie, týmovost
• spolehlivost, stresu odolnost, schopnost vždy nalézt řešení
• odborná znalost fungování SW eshopu
• nezbytná komunikativní úroveň JA pro samostatné vedení obchodní činnosti
• ŘP „B“

Nabízíme:
• manažerský smluvní plat a podíl na zisku eshopu, plat není omezen
• služební vůz i k soukromému užívání, telefon, NB
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, bonusy
Místo práce: Fulnek, ČR

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 7. 2019, 13:49

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Nový Jičín

Další inzeráty s nálepkami:
eshopx 22
hppx 1315