Linux administrátor / administrátorka

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Etnetera a.s.

Náplň práce:
Jsme Etnetera a doslova spojujeme svět. Spojujeme třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace.
Orosilo se Ti čelo při zmínce o komunikaci? Neboj, nehledáme člověka s prořízlou pusou a rétorickými dovednostmi. V Tvém případě více oceníme spíš bystrou mysl a technické znalosti.

Požadujeme:
Jakého parťáka chceme do našeho týmu adminů?
• Pojmy jako Tomcat, MySQL, Mongo, Redis nebo HAProxy by Ti neměly znít jako názvy japonských vesnic. Samozřejmě nehledáme Supermana a neočekáváme brilantní znalost všech těchto nástrojů. Postačí, když budeš ovládat aspoň jeden, zbytek Tě naučíme.
• Máš-li povědomí o nástrojích Jenkins a Ansible a je pro Tebe stejně jako pro nás zajímavá automatizace správy serverů, jsi náš člověk.
• Pokud ukládáš logy místo do souboru do Elastic Stacku a co jde to s rozmyslem strčíš do kontejneru a spustíš v Dockeru, vysloužíš si u nás nejen uznalé poplácání po rameni, ale téměř jisté přijetí ;).
• Práce pro Tebe není jen místem, kam si denně chodíš odsedět svých osm hodin, ale třeba i příležitostí potkat nové lidi. Hledáme člověka, který mezi nás zapadne a stane se součástí našeho pestrého týmu.

Rozbušilo se Ti při čtení této nabídky srdce nadšením, ale cítíš, že nemáš dostatek profesních zkušeností? I přesto se k nám stav na kafe, probereme, co se s tím dá dělat.

Nabízíme: viz dole
Co Ti můžeme nabídnout?
• Finanční ohodnocení v rozsahu 35 000 - 60 000 Kč
• Zavádět nové věci a postupy.
• Volbu Tvé další cesty Etneterou
1. Můžeš být u vzniku nových řešení pro naše klienty a postavit je od začátku na zelené louce v Projektovém týmu
2. Nebo je tvůj pohled na věci odlišný, pak můžou Tvé kroky pokračovat do našeho bezpečnostního (CSIRT) týmu.
3. Předchozí body jsou pro Tebe divočina a naopak je Ti bližší dlouhodobá spolupráce s klientem a postupný rozvoj stávajícího projektu - pak je tu Operation tým.
4. Furt se nikde nevidíš? Baví Tě víc infrastruktura, síťě, datová centra, Cloudy? Pak je tu pro Tebe příležitost pomoc při správě pár racků plných HW a naším VDC a cloudovými službami (jsme účastníky projektu OpenNebula.org, využíváme AWS, MS Azure atd).

A kromě práce je Ti k dispozici:
• Nekonečné možnosti svobody a vlastní volby.
• Necháme na tobě, zda v případě deštivého počasí půjdeš do práce, nebo protentokrát zvolíš práci z domova.
• U nás si můžeš vybrat značku a model svého notebooku i to, do jaké pozice si nastavíš svůj polohovatelný stůl.
• Kdy přijdeš do práce a kdy odejdeš.
• Rozhodně tě nenecháme umřít hlady. Stravenky a občerstvení na pracovišti jsou pro nás samozřejmostí.
• Chápeme, že život není jen o práci. My Ti jej obohatíme díky příspěvkům na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo jazykové vzdělání.
• Nevyčerpatelná studnice vzdělávání a nových poznatků. Nové znalosti můžeš načerpat nejen na seminářích, ale i na pravidelném TechLunchi, kdy nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací.
• Inspirativní prostředí plné zajímavých lidí a zábavy. Naše kanceláře v Holešovicích oplývají nejen komfortními a vizuálně zajímavými prostory, ale rovněž lidmi, které stojí za to poznat. A tuto příležitost určitě budeš mít díky řadě akcí, na kterých se mimo práci rádi potkáváme.
• Podpora sportu u nás není jenom o příspěvku na sport, ale sport máme opravdu rádi. Máme vlastní ETN Fan tým. Sprchy v prostorách Etnetery, takže můžeš ráno přijet na kole, nebo si přes poledne zaběhat.

Místo práce: Praha 7

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 10. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.


Vytvořeno: 13. 9. 2017, 13:20

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
224819391
http://www.jobsystem.cz/
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Informační technologie  
Plat
0  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224819391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás