Lesní na svěřeném revíru

Správa Národního parku České Švýcarsko vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa lesní na svěřeném revíru.

Více informací o společnosti naleznete na www.npcs.cz.

Náplň práce:
• organizace a řízení výroby na lesnickém úseku o výměře 1236 ha
• provádění přejímky prací a výrobků
• příprava podkladů pro projekty lesnických činností
• provádění kontroly technologické kázně, organizace, včasnosti a kvality prací
• vyhotovování výkazů o práci, výrobě, zásobách dřeva a vedení předepsané evidence
• výkon práva myslivosti v režijní honitbě Správy NP
• úzká spolupráce se zaměstnanci ochrany přírody Správy NP

Požadujeme:
• ukončené středoškolské studium zakončené maturitní zkouškou v oboru lesnictví
• praxe výhodou / i bez praxe - zaučíme
• časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
• práce na PC (MS Office)
• řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
• lovecký lístek
• zbrojní průkaz skupiny C
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• zajímavou práci ve státní příspěvkové organizaci zabývající se ochranou přírody v Národním parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce
• pružnou pracovní dobu
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• služební byt
• zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci apod.)
• možnost profesního vzdělávání

Platová třída: 9 (plat od 23 710 Kč do 33 820 Kč v závislosti na odborné praxi).

Výše platu se řídí Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo práce: Jetřichovice

Termín nástupu: ihned / dle dohody

Dotazy k podrobné náplni práce lze získat u ředitele odboru péče o ekosystémy Bc. Roberta Mareše (tel. 737 276 970, r.mares@npcs.cz).

Motivační dopis se strukturovaným životopisem s uvedením e-mailové adresy a telefonu zasílejte nejpozději do 6. 2. 2023 na e-mail j.skalova@npcs.cz, do datové schránky u85x3zd, příp. poštou na adresu Správa Národního parku České Švýcarsko, Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa.

Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. V prvním kole budou posouzeny zaslané životopisy z hlediska splnění požadavků. Vybraní uchazeči pak budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 6. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 1. 2023, 13:43

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Česká republika