Lektor / lektorka cizích jazyků - Praha

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SENTIA spol. s r.o. - česká soukromá jazyková škola, která již od roku 1997 realizuje komplexní výukové programy pro firmy i veřejnost. Programy jsou sestavovány na míru dle konkrétních požadavků zákazníka. Společnost je členem Asociace jazykových škol a agentur - AJŠA.

Náplň práce:
Jazyková škola Sentia hledá nové lektory do svého týmu, staňte se jeho součástí. Sestavte si rozvrh podle svých možností a buďte pánem svého času. Budete zodpovědní za výuku v různých typech kurzů (firemní, veřejnostní, individuální, skupinové, apod.) v souladu s naší výukovou metodou, se kterou Vás s radostí seznámíme.

Požadujeme:
• prokazatelnou znalost cizího jazyka na velmi pokročilé úrovni
• SŠ vzdělání (nejlépe pedagogického či jazykového zaměření) či VŠ vzdělání
• aktivní přístup k výuce
• spolehlivost a seriózní vystupovaní
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Výhodou je:
o vlastnit jazykový certifikát na úrovni C1 nebo vyšší
o mít zkušenosti s lektorskou činností
o časová flexibilita

Nabízíme:
• možnost výběru ze široké nabídky různých kurzů
• různé druhy spolupráce (HPP, ŽL, DPP)
• motivující platové ohodnocení
• pravidelné lektorské workshopy
• vybavené lektorské zázemí přímo v prostorech školy
• kompletně vybavená knihovna s podklady pro výuku
• kopírování a tisk zdarma
• rodinné pracovní prostředí s motivujícím přístupem
• metodická podpora
• profesní kurzy zdarma (jen pro lektory s plným rozvrhem)

Místo práce: Růženínská 317/4 - Praha 4

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: karel.janousek@sentia.cz

Platnost inzerátu končí 18. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 6. 2018, 16:25

Obor
Výchova a vzdělávání
Plat
Lokalita
Praha