Lékárník / lékárnice - farmaceut - vhodné i pro absolventy - zaučíme

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Ekolékárna s.r.o.

Lékárna v Centru Krakov, Praha 8, hledá novou kolegyni/kolegu, i absolventa (rádi zaučíme), do stávajícího týmu.

Více informací o společnosti naleznete na www.ekolekarna.cz.

Náplň práce:
Přestože je lékárna v obchodním centru, blízká poliklinika zajistí, že převážnou část Vaší práce je:
• výdej léků na předpis i bez předpisu, parafarmak a zdravotnických prostředků a odborné poradenství
• poskytování základních informací o léčivech, vhodnosti jejich použití v dané indikaci, upozornění na kontraindikace, poskytování informací o uchovávání léčiv a prodej doplňkového sortimentu
• asistence při přípravě léčiv v lékárně a při doplnění léčiv ve skladu a na prodejní ploše
• objednávky léčiv, parafarmak, zdravotnických prostředků a dalších výrobků související s péčí o zdraví, zabezpečení jejich řádné přejímky, případný převod zboží
• kontrola léčiv, parafarmak a pomocných látek a jejich exspirace
• příprava IPLP s obsahem silně účinné látky, kontrola surovin
• retaxace, dle potřeby fakturace ZP
• sledování odborných informací (SÚKL, MZd, ČLnK)

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v oboru farmacie - vhodné i pro absolventy
• jazykové znalosti: Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
• komunikativnost - bez problémů komunikujete s klienty a pacienty a dokážete jim poskytnout odborné poradenství a jste pro ně autoritou
• samostatnost - máte schopnost se samostatně a odpovědně rozhodovat
• týmový hráč

Nabízíme:
• smlouva na dobu neurčitou (vítáme plný úvazek, ale je možná domluva i na kratším nebo dohodě o provedení práce)
• 5 týdnů dovolené
• flexibilní pracovní doba, individuální rozvržení pracovní doby
• zajímavé finanční ohodnocení + motivační bonusový systém (nezávislý na výdeji konkrétních produktů)
• Edenred karta s příspěvkem na dovolenou či relaxaci
• pracovní oděv a obuv, úhrada členských příspěvků ČLnK
• pomoc se zajištěním ubytování pro mimopražské

Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: katerina.moresova@ekolekarna.cz nebo tel. 731 448 891 - Ing. Kateřina Moresová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 11. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 10. 2021, 09:24

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha