Lékař / lékařka - intenzivista na Kliniku transplantační chirurgie - možnost zkráceného úvazku

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Klinika transplantační chirurgie Transplantcentra IKEM zaměřujující se především na transplantace nitrobřišních orgánů, dále se zde provádějí břišní chirurgické a cévní chirurgické výkony.

Klinika provádí unikátní operační zákroky a úzce spolupracuje s renomovanými zahraničními pracovišti. Samozřejmostí pro naše zaměstnance je podpora profesního růstu a možnosti publikační a vědecké činnosti.

Náplň práce:
• pracovní náplní je intenzivní péče u pacientů po chirurgických výkonech např. transplantace jater, břišní chirurgie, cévní chirurgie apod.
• pacienti na JIP přicházejí buď z lůžka ARO, nebo z operačního sálu, kdy nepotřebuji umělou plicní ventilaci po výkonu
• zapojíte se do lékařské péče ve všech oblastech specializované způsobilosti

Velice rádi Vás osobně po našem pracovišti provedeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Požadujeme:
• VŠ vzdělání lékařského směru
• specializovanou způsobilost v oboru intenzivní medicína nebo v oboru anesteziologie a intenzivní medicína nebo v oboru interního lékařství
• zkušenost s péči o pacienty na JIP
• uživatelská znalost práce na PC
• znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• práci na plný nebo zkrácený pracovní úvazek (6 hodin) vhodný také při/po RD, v příjemném, novém, moderním prostředí JIP v nejmodernějším super specializovaném zdravotnickém zařízení ČR
• pracovní dobu pondělí - pátek bez nutnosti služeb
• zájemcům se nabízí zcela unikátní možnost účastnit se klinické práce pod vedením špičkových, mezinárodně uznávaných expertů
• podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, odborného a vědeckého rozvoje
• osobní volno 4 dny již při úvazku 0,8

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kariera@ikem.cz nebo tel.: 739 387 246.

Více informací o společnosti naleznete na www.ikem.cz.
Kompletní seznam volných pracovních míst naleznete na https://www.ikem.cz/cs/kariera/a-3154/.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 21. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 21. 7. 2021, 14:37

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP