Laborant / laborantka

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec. Česká společnost s dlouholetou tradicí patřící mezi významné výrobce chemických produktů v ČR.

Více informací o společnosti naleznete na www.severochema.cz.

Náplň práce:
• zajištění chodu laboratoře
• vstupní kontrola surovin, obalového materiálu a pomocného materiálu
• výstupní kontrola vyráběných přípravků
• kontrola a posudky reklamovaných výrobků
• kalibrace laboratorních přístrojů
• vedení záznamů o výsledcích veškerých provedených zkoušek
• zajištění dalších činností dle příslušných směrnic a platné legislativy

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v chemickém oboru
• dobré komunikační schopnosti, přesnost, svědomitost, spolehlivost
• alespoň základní znalost obsluhy PC (Word, Excel)
• znalost a zručnost při provádění základních laboratorních metod (pH, titrace, apod.)
• znalost základních laboratorních výpočtů

Nabízíme:
• pracovní úvazek 7,5 hodin/denně
• příjemné pracovní prostředí
• zázemí stabilní firmy
• 25 dní dovolené
• 13. a 14. plat

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: torakova@severochema.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 27. 6. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 27. 4. 2022, 10:43

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Chemie, farmacie a potravinářství, Věda a výzkum
Plat
Lokalita
Liberecký kraj