Laborant / laborantka do analytické laboratoře

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je QUINTA-ANALYTICA s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování analytických služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji generických i nových léčivých přípravků. Soustřeďujeme se především na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí, vývoje nových analytických metod a postupů a v neposlední řadě i na provádění farmakokinetických, toxikokinetických a bioekvivalenčních studíí.

Pro zajištění všech těchto činností potřebujeme velmi zkušený, samostatný, flexibilní a spolehlivý tým, který nám pomůže udržet vysoký kredit, který si společnost u svých zákazníků za dobu své dosavadní existence získala.

Náplň práce:
Úspěšný uchazeč bude připravovat vzorky léčivých substancí a různých lékových forem pro HPLC či jiné analýzy v SVP režimu s použitím běžných laboratorních pomůcek a s použitím různých přístrojů.

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání chemického nebo farmaceutického zaměření
• AJ na pasivní úrovni
• Uživatelská znalost práce s PC (MS Office) výhodou
• Pracovitost, pečlivost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
• Zkušenost se SVP výhodou
• Eventuální práce na směny a o víkendech

Nabízíme:
• Práce ve špičkové laboratoři vybavené moderními přístroji
• Zajímavou odbornou činnost
• System odměňování při plnění úkolů
• Mladý kolektiv
• Stravování na pracovišti

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: miroslav.sykora@quinta.cz

Platnost inzerátu končí 4. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 4. 10. 2017, 12:51

Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Praha