Laborant / laborantka biochemie - Velké Meziříčí - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost AeskuLab - pomáhají lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost. Po celé ČR provozují síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření. Jsou součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Více informací o společnosti naleznete na www.aeskulab.cz.

Pro svou zdravotní laboratoř se sídlem v Nemocnici svaté Zdislavy v Mostišti, hledá společnost novou posilu na pozici zdravotního laboranta/ky na oddělení biochemie.

Náplň práce:
• příprava a zpracování biologického materiálu
• obsluha laboratorní techniky
• práce s laboratorním informačním systémem

Požadujeme:
• dokončený obor zdravotní laborant nebo laboratorní asistent, případně dokončená VŠ přírodovědného směru
• vítána praxe, šikovné absolventy zaučíme
• samostatnost, aktivní přístup k práci v laboratoři

Nabízíme:
• zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti
• náborový příspěvek a kvartální bonusy
• 6 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
• po zkušební době možnost výběru z dalších benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, na dovolenou, kulturu nebo možnost nákupu knih nebo zdravotních potřeb)
• sportovní karty ActivePass, Multisport
• podporu vzdělávání v oboru

Místo práce: Nemocnice svaté Zdislavy - Mostiště 105 - Velké Meziříčí - okres Žďár nad Sázavou

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pavel.jiri@aeskulab.cz nebo tel.: 734 641 233 - Jiří Pavel.
Vytvořeno: 13. 5. 2021, 11:30

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Vysočina