Kurýr/ka - Ústí nad Labem

Jsme hráč na poli logistiky. Máme jeden cíl: spolehlivé doručení zásilky našim zákazníkům, tedy jejím příjemcům. Všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku.

A nezáleží na tom, jestli očekávají doručení domů, do výdejny. Jsme jim povinni doručit zásilku včas a přesně takovou, na jakou čekají. Doručením zákazníkům současně plníme náš závazek vůči našim partnerům, tj. Odesílatelům zásilky. Ti tak vědí, že se na nás mohou spolehnout, a budou našich služeb využívat i nadále.
Máte lásku k řízení a stálý úsměv na tváři?

Hledáme loajálního a ochotného člověka na pozici:

Kurýr/ka

• Vlastníte řidičský průkaz již nějaký ten pátek?
• Rád komunikujete s ostatními lidmi?
• Chcete se podílet na kvalitním doručení zásilek?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká:
• Odpovědnost za zásilky
• Doručení zásilek koncovým zákazníkům
• Vyzvedávání zásilek
• Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
• Práce se skenerem a hotovostí

Vaším úkolem bude:
• Spolehlivé doručení našim koncovým zákazníkům
• Vykouzlit úsměv na tváři spokojeného zákazníka

K této práci potřebujete:
• Dobrou orientační schopnost
• Spolehlivost
• Čistý trestní rejstřík
• Manuální zručnost
• Týmovou spolupráci
• Fyzickou zdatnost

Výhodou:
• Zkušenosti s rozvozem zásilek

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde si jsou lidé ochotni pomáhat. Pracovitých a loajálních kurýrů si vážíme a za jejich kvalitně odvedenou práci jim kromě odpovídajícího finančního ohodnocení nabízíme různé firemní soutěže.

Chcete se i Vy podílet na spokojenosti našich zákazníků? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko "Odpovědět".
Vytvořeno: 29. 4. 2021, 12:38

WE|DO CZ s.r.o.

Pražská
25066 Zdiby
702292631
www.wedo.cz
Obor
Doprava
Plat
28000-32000
Lokalita
Ústecký kraj
Kontaktní osoba
Tereza Jarošová

Telefon
702292631