Kurýr/ka Praha-Západ

Máte lásku k řízení a stálý úsměv na tváři?

Pro našeho dopravce hledáme loajálního a ochotného člověka na pozici:

Kurýr/ka

Vlastníte řidičský průkaz již nějaký ten pátek?
Rád komunikujete s ostatními lidmi?
Chcete se podílet na kvalitním doručení zásilek?
Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká:
Odpovědnost za zásilky
Doručení zásilek koncovým zákazníkům
Vyzvedávání zásilek
Komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickou podporou
Práce se skenerem a hotovostí

Vaším úkolem bude:
Spolehlivé doručení našim koncovým zákazníkům
Vykouzlit úsměv na tváři spokojeného zákazníka

K této práci potřebujete:
Dobrou orientační schopnost
Spolehlivost
Čistý trestní rejstřík
Manuální zručnost
Týmovou spolupráci
Fyzickou zdatnost

Výhodou:
Zkušenosti s rozvozem zásilek

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde si jsou lidé ochotni pomáhat. Pracovitých a loajálních kurýrů si vážíme a za jejich kvalitně odvedenou práci jim kromě odpovídajícího finančního ohodnocení nabízíme různé firemní soutěže.

Chcete se i Vy podílet na spokojenosti našich zákazníků? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko „Odpovědět“.
Vytvořeno: 13. 7. 2021, 14:11

WE|DO CZ s.r.o.

Pražská
25066 Zdiby
702292631
www.wedo.cz
Obor
Doprava
Plat
25000 - 30000 Kč
Lokalita
Praha - Západ
Kontaktní osoba
Tereza Jarošová

Telefon
702292631