Kuchař / kuchařka - závodní stravování

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Kuchař / kuchařka - závodní stravování.

Více informací o společnosti a pracovní pozici naleznete na:
• www.ndm.cz

Náplň práce:
Zajišťování přípravy obědů v závodní kuchyni:
• samostatná příprava hotových jídel
• spolupráce na tvorbě jídelního lístku
• dodržování spotřebních norem a hygienických předpisů

Požadujeme:
• vyučení v oboru kuchař
• praxe v oboru podmínkou
• vyhovující zdravotní stav, zdravotní průkaz
• znalost HACAP a výrobních procesů
• trestní bezúhonnost
• týmový duch a otevřené jednání
• chuť pracovat, kreativita a spolehlivost

Nabízíme:
• práci na HPP - denní - šestidenní pracovní týden
• mzdu dle praxe a zkušeností, pracovní oděv a pitný režim
• 5 týdnů dovolené, možnost stravování za výhodnou cenu, příspěvek na rekreaci (rehabilitaci, lázně), příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, bezúročné půjčky na vybavení bytu/domu

Místo práce: Čs. legií 148/14, 701 04 Ostrava - Moravská Ostrava

Termín nástupu: ihned (příp. dle dohody)

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lenka.sladkova@ndm.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 11. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Ostrava