Kuchař - horský resort Dolní Morava

Jsme horské středisko v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí.
A k tomu ještě provozujeme stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizujeme firemní eventy.
Máš chuť pracovat pro náš resort, který je v ČR ojedinělý? Přijmout zajímavou pracovní výzvu a především zodpovědnost za výsledek svojí práce v podobě spokojených hostů.

Více informací o společnosti najdete na www.dolnimorava.cz.

Náplň práce:
Kuchařské práce, příprava a vaření teplých jídel, v případě studené kuchyně, příprava pomazánek a salátů.

Požadujeme:
Máš ideálně zkušenosti ze studené kuchyně s přípravou pomazánek, výrobou aspiku a salátů.
Nebo máš zkušenosti s moderní gastronomií a technikami zpracování pokrmů.
Pokud nemáš praxi, rádi tě zaučíme na kuchaře pro přípravu snídaní.
Jak si tě představujeme?
Jako někoho, pro koho je vaření koníčkem, je v kuchyni moc rád a má chuť se zdokonalovat.
Jsi vyučený v oboru a máš ideálně 2 roky praxe.
Vystupuješ příjemně a vstřícně vůči kolegům i zákazníkům.
Jsi flexibilní, pracovitý, samostatný, manuálně zručný a nevadí ti práce o víkendech.
Nebojíš se být kreativní a přicházet s novými nápady.

Nabízíme:
Mzdu odpovídající dané pozici, zvýhodněné bydlení a stravování přímo v resortu.
Pokud u nás nebudeš bydlet, tak příspěvek na dopravu do práce. Relaxace a aktivní odpočinek ve wellness a fitness, slevy pro tebe a rodinné příslušníky napříč celým resortem, pobyt za zvýhodněné ceny v hotelu a horských chatách, 25 dnů dovolené……a především, hory zážitků, bez limitu po celý rok.

Místo práce: Dolní Morava - okres Ústí nad Orlicí

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: novotna@dolnimorava.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 11. 2020, 13:41

Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Pardubický kraj