Koordinátor servisu obráběcích strojů

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost REXIM spol. s r.o. - založena v roce 1990. Zabývá se distribucí technologií od vybraných světových výrobců v oblastech průmyslových maziv, montážní technologie a obrábění. Od roku 2010 je výhradním distributorem výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools (UK). Firma pracuje na základě přímého kontaktu se zákazníky prostřednictvím sítě obchodních a technických zástupců s podporou produktových manažerů v jednotlivých produktových oblastech.

Náplň práce:
• vedení týmu servisních techniků (5) - plán a sledování jejich činnosti (servisní zásahy, instalace nových strojů, školení apod.)
• evidence a zajištění školení BOZP servisních techniků
• nabídky servisních zásahů na základě požadavku zákazníků
• zpracování servisních protokolů - podklady pro fakturaci
• komunikace s techniky u výrobce - řešení technických záležitostí
• objednávky ND - záruční, pozáruční
• evidence a průběžné doplňování skladu ND
• vedení dokumentace ke strojům

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• dobrá znalost AJ slovem i písmem
• pečlivost, spolehlivost
• praxi s vedením kolektivu

Nabízíme:
• práci na HPP - doba určitá
• zaškolení na danou pozici
• příjemné pracovní prostředí
• možnost cestovat do závodu v UK
• 5 týdnů dovolené

Místo práce: Jižní Morava, místo výkonu pracovní pozice Vyškov, občas Brno

Termín nástupu: 1. 9. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 31. 7. 2019, 12:41

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 418
strojex 23
hppx 767