Koordinační a projektový pracovník IROP v oddělení nemovitého kulturního majetku

Koordinační a projektový pracovník IROP v oddělení nemovitého kulturního majetku pro významnou národní kulturní památku ČR - hrad Karlštejn

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze, se sídlem Sabinova 373/5, 130 00 Praha 3.

Náplň práce:
Mezi hlavní úkoly patří zejména:
• komplexní koordinace přípravy projektu IROP po stránce finanční, technické, organizační a administrativní
• koordinace jednotlivých smluvních partnerů při přípravě žádosti do IROP a dalších potřebných projektových dokumentů
• příprava a spolupráce na výběrových řízeních
• příprava podkladů pro uzavírání smluvních vztahů
• kontrola smluvních vztahů
• koordinace a kontrola projektů, přebírání projektových dokumentací
• zajišťování odborných posudků a průzkumů pro jednotlivé akce obnovy
• zpracovávání žádostí o vydání závazných stanovisek, oznamování havárií
• oznamování stavební činnosti na Archeologický ústav atp.
• spolupráce při stanovování technologii údržby a obnovy staveb

Požadujeme:
• vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru veřejné správy se zaměřením na ekonomiku a právo nebo stavebního směru s praxí minimálně 2 roky, případně středoškolské vzdělání výše uvedených zaměření s praxí alespoň 3 let, vztah k památkám
• praktickou zkušenost s koordinací, řízením a administrací investičních projektů financovaných z fondů EU (operační programy)
• znalost zákona o státní památkové péči a zákona o zadávání veřejných zakázek – podmínkou
• zkušenosti s elektronickým tržištěm NEN výhodou
• znalost stavebního zákona – výhodou
• organizační schopnosti
• smysl pro týmovou práci
• znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
• znalost anglického jazyka - výhodou
• zkušenosti s administrativní pozicí
• samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, pečlivost a vysoké pracovní nasazení
• řidičský průkaz skupiny B
• trestní a morální bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)

Nabízíme:
• práci na plný úvazek, smlouva na dobu určitou do 31. 12. 2022
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, max. platová tř. 12
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky (po zkušební době)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned nebo po dohodě

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe, přehled realizovaných projektů s uvedením pracovní náplně při jejich praktické realizaci s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: potucek.pavel@npu.cz

Platnost inzerátu končí 5. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 10. 2020, 11:37

Obor
Finance, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha