Kontrolor/ka ve skladu - Coca Cola

Popis nabízené pracovní pozice:

Místo výkonu práce: F.V.Veselého č.p. 2760/7, 193 00 Praha 9
kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt.

Náplň práce:
1. Kontrola při vstupu do skladu.
2. Kontrola nákladu u kamionové dopravy.
3 .Provedení nápočtu celého nákladu a následné porovnání u dispečera.
4. Zajišťuje plombování kamionu po jeho odbavení.
5. Dohlíží na nakládku jednotlivých palet na kamion.
6. Při odjezdu prázdného kamionu kontroluje ložný prostor vozidla.
7. Kontrola nápočtu vychystaného nákladu pro rozvoz.
8. Dohlíží na nakládku u rozvozových vozidel a při jejich příjezdu počítá vrácené zboží a obaly.
9. Obsluha EPS.

Práce ve směnném provozu.

Pozice vhodná i pro invalidní důchodce.

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• 18.000 - 21.000,- Kč na HPP
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny
• Nápoje na pracovišti zdarma

Pokud budete mít zájem o námi nabízenou pozici, volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112 nebo pište na e-mail prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality).

Požadované vzdělání:
Základní + praktická škola

Nástup od: 1. srpen 2017.
Vytvořeno: 30. 7. 2017, 10:02

Mark2 Corporation Czech a.s.

F.V.Veselého 2760
193 00 Praha - Horní Počernice
+420 800 111 112
Obor
Obrana a ochrana
Plat
18 000 Kč
Lokalita
Praha

Kontaktní osoba
Náborové oddělení