Konstruktér - Uherské Hradiště

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALTECH, spol. s r. o. - výrobce plošin pro překonávání schodišťových bariér imobilními osobami.

Více informací o společnosti naleznete na www.altech.cz.

Náplň práce:
• návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu a vývoj
• konstrukce ve 2D a 3D CAD prostředí
• základní výpočty, simulace a dimenzování strojních zařízení

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
• min. 2 roky praxe na obdobné pozici
• znalost práce na PC Autocad, Inventor, (MS Office)
• kreativitu, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se
• dobré komunikační schopnosti, pozitivní myšlení

Nabízíme:
• přátelské prostředí úspěšné rodinné firmy
• pružná pracovní doba
• v závislosti na výsledcích firmy 13. plat
• možnost realizace vlastních nápadů a vzdělávání v oboru
• firemní akce
• příspěvek na stravování
• další benefity (odměny za zlepšovací návrhy, odměny při odchodu do důchodu, dárky při životních a pracovních jubileích)

Místo práce: Uherské Hradiště

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: leliasova@altech.cz

Platnost inzerátu končí 30. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 10. 2020, 12:10

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Zlínský kraj