Konstruktér / projektant - Elektro slaboproud - Praha

TC INTER-INFORMATICS poskytuje inženýrské konstrukční služby v oblasti dopravní techniky, kam spadá zejména letectví a kolejová vozidla, a také v oblasti obecného strojírenství.

Náš tým tvoří přes 100 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a na mezinárodním trhu působíme již od roku 1994. Jsme dlouhodobí partneři našich zákazníků, a proto je pro nás důležité dodat odbornost, inovativnost a spolehlivost na nejvyšší možné úrovni. Kromě inovativního přístupu a interních procesů dále klademe důraz na personální politiku s podporou profesionálního růstu našich zaměstnanců.

Více informací o společnosti naleznete na www.inter-informatics.com.

Náplň práce:
Tvorba a modifikace konstrukční výkresové a průvodní dokumentace elektrických obvodů (napájení, signalizace, audio, video,…) pro letectví, kolejová vozidla apod. v rozsahu:
• od koncepčního návrhu
• návrhu elektrotechnických schémat
• tvorby výrobní dokumentace svazků (3D + 2D)
• návrhu instalace elektrických svazků a zařízení (3D + 2D)
• tvorba průvodní dokumentace
• podpora při instalaci a oživování

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
• praxe v oboru letectví či kolejových vozidel - výhodou, případně praxe v oboru projektování (nejlépe oblast sběru a přenosu dat, signalizace nebo obecně rozvodů MN a NN)
• cit pro detail
• schopnost samostatné práce i ochota k týmové práci
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• flexibilitu
• ochotu cestovat

Nabízíme:
• zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
• práci pro významné zahraniční i domácí zákazníky
• práci se špičkovými technologiemi, zvyšující profesionální prestiž
• školení v oblasti 3D CAD technologií (Catia V5) atd.
• kvalifikační a profesní růst (juniorské a seniorské pozice)
• flexibilní pracovní dobu
• zaměstnanecké benefity (např. jeden týden dovolené navíc, 2 dny volna za rok bez udání důvodu, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify, pet-friendly office, flexibilní začátek a konec pracovní doby, výborný kolektiv, příležitosti k profesnímu a odbornému růstu, zajímavou práci na různorodých projektech a mnoho dalšího)

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dita.cerna@inter-informatics.com.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 6. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 9. 2021, 13:11

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha