Konstruktér obalů a POS stojanů - Úvaly u Prahy

1. Dejvická spol. s r.o.

Specializujeme se na tiskové služby. Reklamu vyrábíme pro více jak 10000 firem z Česka, Slovenska, Rakouska i Německa. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s špičkovým technologický parkem.

Do svého týmu hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Konstruktér obalů a POS stojanů.

Více informací o společnosti naleznete na www.vyrobapro.cz.

Náplň práce:
• konstrukční práce obalů a POS stojanů
• zpracování technických návrhů obalů a POS stojanů
• příprava a schvalování vzorků, kontrola výrobního procesu
• vypracování technických zpráv / návodů
• zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení
• spolupráce při plánování a kalkulaci výrobních nákladů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ odpovídajícího zaměření
• praxe v packagingu, případně zkušenosti s prací s konstrukcemi
• praktickou znalost grafických programů Adobe
• praktickou znalost programu ArtiosCAD nebo podobného
• technické myšlení, grafické cítění

Nabízíme:
• práci na HPP
• motivující finanční ohodnocení s možností rozvoje
• pracovní dobu pondělí - pátek od 7 do 15 hod.
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• zázemí stabilní společnosti
• možnost bonusů / prémie

Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: alan@1dejvicka.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 2. 2023. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 1. 2023, 12:42

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha - Východ