Konstruktér / konstruktérka - Světlá nad Sázavou

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je AC TECHNOLOGIES s.r.o. společnost, která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve spalinách, technologické systémy pro průmyslové odsávání, průmyslovou filtraci a odprášení, systémy mlžení a zkrápění a pneumatickou dopravu.

Náplň práce:
• Konstrukce látkových filtrů, elektrofiltrů a zásobních sil
• Konstrukce plechových dílů, ocelových konstrukcí a obslužných plošin
• Konstrukce jednodušších a středně složitých zařízení
• Konstrukce mechanických částí filtrů a jednoúčelových zařízení
• Příprava detailní výrobní výkresové dokumentace
• Návrh PI diagramů, schémat a popisů pro tyto zařízení a podskupiny
• Práce ve 3D SW SolidWorks a 2D AutoCad
• Práce v Microsoft Dynamics NAV
• Spolupráce s projekčním, obchodním a nákupním oddělením
• Vypracování technických návrhů ve spolupráci s jednotlivými odděleními

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (specializace vítána)
• Praxe v oboru + znalost vzduchotechniky výhodou
• PC: 3D SolidWorks, AutoCad, MS Office
• Komunikační dovednost v anglickém jazyce
• Aktivní přístup k práci
• Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
• Ochota učit se a pracovat v týmu
• Řidičské oprávnění sk. B
• AJ - minimální úroveň A2

Nabízíme:
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a rozvíjení znalostí v oboru, jazykový kurz AJ, týden dovolené navíc, aktivní spolupráce se zahraničními partnery, plnohodnotné vybavení kanceláře, progresivní finanční ohodnocení, systém zaškolení a další vzdělávání…

Místo práce: Světlá nad Sázavou

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 1. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 3. 2018, 10:35

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Vysočina