Komunikativní asistent / asistentka do týmu pořádajícího veletrhy a jiné akce

Jsme MP-Soft, a.s. a již 27. let pořádáme veletrhy pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Každý rok s naším veletrhem objedeme Česko i Slovensko a pomůžeme více než 58 000 středoškoláků s výběrem té nejlepší vysoké školy. Veletrhy v Brně, Praze, Bratislavě a Nitře připravujeme a zajišťujeme od přihlášení prvního vystavovatele až po odchod posledního spokojeného návštěvníka. Práce je to náročná, zajímavá, různorodá a podle nás má rozhodně smysl. Pod naší novou značkou MP Events navíc připravujeme spoustu dalších různorodých akcí.

Více informací o nás a naší práci naleznete na www.gaudeamus.cz.

Náplň práce:
• Hlavní náplní Tvojí práce bude komunikace se stávajícími zákazníky. Staneš se osobou, na kterou budou spoléhat, a která vždy vyřeší jejich problémy.
• Budeš mít na starosti administrativu spojenou s přípravou akcí – správu databází, komunikaci s dodavateli, vyhledávání informací na internetu, přípravu podkladů pro ostatní kolegy.
• V tvojí kompetenci bude také denní provoz kanceláře – vyřizování e-mailů, pošta, telefony, objednávání materiálu a podobné činnosti.
• Nedílnou součástí práce u nás je také účast na samotných akcích. Minimálně čtyřikrát do roka vyjedeš s celým týmem na veletrhy v Brně, Praze, Bratislavě nebo Nitře a budeš se podílet na jejich přípravě a průběhu přímo na místě.

Požadujeme:
• Komunikativnost a zálibu v jednání s lidmi.
• Kultivovaný projev - verbální i písemný.
• Zvládání běžné komunikace v angličtině - telefonicky, písemně i tváří v tvář.
• Orientaci v práci na PC, zejména Word, Excel a Outlook.
• Smysl pro zodpovědnost a pečlivost, schopnost si zorganizovat práci.
• Ochotu během veletrhů pracovat o víkendu a strávit týden v jiném městě (maximálně 4x ročně).
• Minimálně SŠ nebo VOŠ vzdělání.
• Předchozí praxe v jednání s lidmi a při organizaci akcí je výhodou, nikoliv podmínkou.
• Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Nabízíme:
• Práci na HPP - 1. rok na dobu určitou, po zapracování prodloužení na neurčito.
• Prémie za účast na akcích.
• Příspěvek na dovolenou a stravování.
• Částečně flexibilní pracovní dobu.
• V případě dobrých výkonů pravidelné zvyšování mzdy.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: nejpozději v průběhu srpna 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mikula.jr@mp-soft.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 15. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 7. 2021, 15:30

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Administrativa, Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj