Komoditní manažer / manažerka - Šumperk

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost ŠKODA PARS a.s., člen skupiny ŠKODA TRANSPORTATION - tradiční strojírenská společnost se sídlem v Šumperku zaměřená na kolejovou techniku.

Více informací o společnosti naleznete na https://www.skoda.cz/o-spolecnosti/skoda-pars-a-s/.

Náplň práce:
• jednání s obchodními partnery a kolegy v angličtině
• koordinuje činnosti z pohledu materiálových potřeb skupiny Škoda pro zajištění plynulého toku výroby a je odpovědný za včasné dodání potřebného materiálu
• provádí pravidelnou kontrolu plnění jednotlivých obchodních případů v souladu s obchodní strategií a harmonogramy společnosti, přijímá opatření v případě neshod
• zajišťuje pravidelné hodnocení subdodavatelů včetně plánování a realizace auditů u subdodavatelů
• sleduje finanční náklady spojené s činností nákupu svěřené komodity a přijímá opatření k zajištěnosti nejekonomičtějších činností a vstupů
• koordinuje a metodicky zajišťuje optimalizaci nákupních aktivit
• zajišťuje provádění poptávkových a výběrových řízení
• pomáhá při řešení reklamací u dodavatelů, odpovídá za stav reklamací
• připravuje nákupní reporty a využívá těchto reportů k řízení svěřené komodity

Při osobním pohovoru Vás rádi seznámíme s detaily náplně Vaší práce a bonusy, které Vám může naše společnost nabídnout.

Požadujeme:
• min. bakalářské vzdělání
• angličtina na komunikativní úrovni
• systematičnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat
• zkušenosti z oblasti nákupu anebo prodeje
• analytické myšlení a schopnost číst mezi řádky

Nabízíme:
• práci na HPP - doba neurčitá
• zázemí stabilní a prosperující firmy
• týden dovolené nad rámec zákona
• možnost kariérního i finančního růstu
• možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
• dotované stravování v prostorách společnosti
• zaměstnanecké benefity (1000 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, mobilní telefon, notebook, příspěvek na životní připojištění, dovolená 5 týdnů, školení, kafetérie, zvýhodněné půjčky zaměstnancům)

Místo práce: Žerotínova 1833/56, 787 01 Šumperk

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lucie.novotna@skoda.cz nebo tel.: 723 107 618.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 5. 2021, 12:05

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Olomoucký kraj