Key Account Manager - Pardubice

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost HOLOUBEK PROTECT a.s. - ryze česká společnost, která navazuje na dlouholetou tradici velkoobchodu ŘEMPO. Společnost poskytuje zejména obchodní služby širokému portfoliu zákazníků od soukromých řemeslníků až po velké průmyslové podniky.

Více informací o společnosti naleznete na www.holoubekprotect.cz.

Náplň práce:
• vyřizování požadavků klíčových zákazníků v sídle společnosti – Pardubice, Černá za Bory, možnost občasných služebních cest k zákazníkům
• příprava nabídek zboží
• komunikace s klienty
• nutnost plné zodpovědnosti za komunikaci a celkovou obchodní spolupráci s klíčovými zákazníky

Požadujeme:
• min. úplné středoškolské vzdělání
• nadšení pro obchodní činnost a praxi v ní min. 2 roky
• dobrou znalost práce na PC
• ŘP sk. B
• výborné komunikační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, smysl pro spolupráci v týmu
• ochotu učit se novým věcem
• zodpovědný přístup – k zákazníkům, dodavatelům i ke kolegům
• vítána je znalost sortimentu ochranných pracovních oděvů a pomůcek

Nabízíme:
• perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
• prostředí moderního fungujícího obchodního střediska
• pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
• mzdové ohodnocení 25 000 až 35 000 Kč hrubého (na základě praxe a zkušeností)
• stravování zajištěno
• penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru

Místo práce: Pardubice, Průmyslová 382 - Černá za Bory

Termín nástupu: ihned nebo dle vzájemné dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hnutova@holoubekprotect.cz
Vytvořeno: 26. 5. 2021, 10:04

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Pardubický kraj