Junior projektový manažer - Plzeň

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je BARTON STUDIO s. r. o.

Náplň práce:
• Budete volat s klienty i externími kolegy
• Zkusíte si, jaké to je dohlížet na tvorbu webových stránek
• Pomůžete nám i s jejich úpravou

Požadujeme:
• Chcete se dozvědět více o webech, online marketingu a obchodu
• Nebojíte se zvednout telefon a rychle řešit zadané úkoly
• Jednáte seriózně a férově
• Umíte si v hlavě utřídit myšlenky, úkoly a priority
• Rádi se učíte novým dovednostem
Práci vám ukážeme a všechno vás naučíme. Více než o vaše zkušenosti nám jde o vaši osobnost. Náš šéf, Milan Bartoň, vzkazuje: “Chci skromného a fér člověka, který ví, co je morálka, disciplína a etika.”

Nabízíme:
• Rozvoj vašeho potenciálu, máme totiž velké plány
• Místo v týmu, ve kterém se můžete spolehnout na ostatní
• Teambuilding v režii vás i kolegů
• Flexibilní zaměstnání, možnost rozvržení pracovní doby i práci na dálku (Fulltime, DPP, ŽL)
• Plat, na kterém se společně dohodneme

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: ihned

Pošlete nám životopis a krátký motivační dopis, abychom se dozvěděli něco o vašich zkušenostech. Chceme vás ale poznat i jako člověka, zkuste sepsat také pár řádek o nejzásadnějších okamžicích vašeho života.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: bartonova@bartonstudio.cz

Platnost inzerátu končí 1. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 1. 2018, 10:35

Informační technologie, Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
juniorx 59
obchodx 3066
ITx 463
webx 16