IT Technik - síťový a systémový specialista - Jihomoravský nebo Středočeský kraj

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je dynamická společnost K-net Technical International Group s.r.o. s lidmi všech věkových kategorii.

Náplň práce:
Pracovní den v týmu:
• realizujeme počítačové sítě u významných zákazníků
• realizujeme zakázky někdy i po celé ČR (na místě nebo vzdáleně)
• pracujeme jako podpora uživatelů u našich zákazníků
• řešíme havarijní situace u našich zákazníků ve spolupráci s celým technickým týmem
• spolupracujeme, jako technická podpora při zajištění provozu PC infrastruktury
u našich zákazníků

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
• dobrá znalost a praxe s konfigurací stanic s OS Windows, se správou LAN sítě a s konfigurací tiskáren a periferních zařízení u uživatelů
• výhodou je znalost serverových Operačních systémů Microsoft (Windows server, Exchange server, SQL server, Active directory)
• znalost síťové infrastruktury – konfigurace routerů, switchů, wifi prvků
• výborné komunikační schopnosti – práce s uživateli u klientů
• řidičský průkaz skupiny B
• výhodou je znalost produktů Lenovo, HP, Dell

Nabízíme:
• spolupráci s kolegy, kteří jsou profíci ve svém oboru
• příspěvek na stravu
• motivační ohodnocení
• další vzdělávání a profesní rozvoj
• firemní a zákaznické akce

Místo práce: Jihomoravský kraj nebo Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, názvem pozice a místem práce (Jihomoravský nebo Středočeský kraj).
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 23. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 23. 7. 2019, 10:23

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 502
technikx 1189
PCx 317