IT Hub Lead

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní společnost - výrobce v sektoru spotřebního zboží.

Náplň práce:
• vedení týmu (tři IT specialisté) IT infrastruktury pro čtyři výrobní závody (lokality Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj)
• správa systému a podpora aplikací, každodenní řešení problémů podle SLA
• supervize týmu pro L1 support
• poskytování L2 a L3 support
• spolupráce na interních projektech IT infrastruktury a bezpečnosti
• zpracování rozpočtu a správy zdrojů pro rozvoj a služby IT infrastruktury
• odpovědnost za 24/7 help line
• školení uživatelů
• spolupráce s dodavateli služeb a řešení
• pravidelné cesty v rámci svěřených výrobních lokalit

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• min. 5 let zkušenost na relevantní pozici, výhodou je zkušenost z mezinárodní výrobní společnosti
• velmi dobrá znalost Windows server prostředí
• znalost OneDrive, SharePoint, Teams, Office a dalších cloudových služeb Microsoftu
• znalost VMWare a Lotus SQL Database
• komunikativní znalost AJ
• dobrý time management
• schopnost vedení týmu na dálku
• řidičský průkaz B - aktivní řidič
• ochota k pravidelným pracovním cestám v rámci lokálních výrobních závodů

Nabízíme:
• zajímavou práci ve stabilní společnosti se zahraničním vlastníkem, nicméně s velkou mírou lokální autonomie
• místo v práce v jednom z výrobních závodů
• auto i k osobnímu užití
• podporu společnosti k dalšímu profesnímu růstu

Místo práce: Praha / Středočeský kraj / Ústecký kraj

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 29. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 29. 10. 2020, 13:20

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 397
PCx 263
teamx 5
vývojx 62
hubx 3