IT administrátor

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ALVEL, a. s., poskytující špičkové vědecko-engineeringové služby v oblasti jaderné energetiky. Více informací na www.alvel.cz

Náplň práce:
• uživatelská podpora (správa Win OS, MS Office) s využitím MDM
• podpora týmu výpočtářů
• networking pro více pracovišť (switch, router, IP, VPN, …)
• VMware HA
• serverový OS Linux (bash skriptování, clusterové datové úložiště, správa identitny, …)
• bezpečnost perimetrů a koncových stanic
• provoz firemních aplikací jako je FILR, Vibe, GitHub, …
• podpora čerpaných služeb/aplikací jako jsou Helios Green, IBM Domino a Lotus Notes
• organizace malých interních IT projektů
• IT administrator bude mít externí podporu smluvního IT Architekta, Aplikačního specialisty a IT týmu „mateřské“ společnosti

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání a 5 let praxe na obdobné pozici
• odborná AJ - výhodou
• znalost produktů MicroFocus a Java Scriptu - výhodou

Nabízíme:
• HPP na dobu neurčitou
• 13. a 14. plat
• příspěvek na jazykové vzdělání, na penzijní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• předplatné novin a časopisů
• občerstvení na pracovišti zdarma - voda, káva, čáj
• homeoffice
• notebook a mobil pro služební i soukromé účely

Místo práce: Praha 1 nebo Řež

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: josef.belac@alvel.eu nebo jakub.simsik@alvel.eu.

Platnost inzerátu končí 5. 5. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 4. 2019, 13:50

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Středočeský kraj