IT administrátor junior / senior

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je CNS a.s., hlavní činnost společnosti je zaměřena na tvorbu a vývoj software, prodej počítačů a výpočetní techniky, telekomunikační a kancelářské techniky.

Více informací o společnosti naleznete na www.cns.cz.

Náplň práce:
IT administrátor junior
• správa, servis výpočetní techniky v servisním středisku i u zákazníků
• instalace a konfigurace pracovních stanic
• správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv
• základní orientace v serverech a v síťové komunikaci
• podpora smluvních zákazníků, uživatelů, řešení jejich požadavků a problémů
• vedení a aktualizace dokumentace, práce v ticket systému

Na pozici administrátora juniora vás rádi zapracujeme i bez předchozích zkušeností, je ale potřeba mít zájem o obor a další vzdělávání.

IT administrátor senior
• instalace, konfigurace a správa serverů Microsoft Windows
• správa virtuálních serverů na platformě Hyper-V a VMware
• správa Microsoft SQL Serverů a SM Exchange serverů
• instalace, konfigurace a správa aplikací
• orientace v síťové komunikaci, správa síťových prvků
• návrh vhodného produktu a technické doporučení pro zákazníky
• podpora smluvních zákazníků, uživatelů, řešení jejich požadavků a problémů vedení a aktualizace dokumentace, práce v ticket systému

Požadujeme:
• zájem o obor, zkušenosti nebo odborné vyučení s maturitou
• vhodné i pro absolventy
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
• očekáváme snahu řešit zadané požadavky do konce
• schopnost týmové práce, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
• práci na HPP
• adekvátní mzdové ohodnocení - 30 000 - 70 000 Kč/měsíc (na základě praxe a zkušeností)
• flexibilní pracovní doba, možnost home office
• stabilní zázemí zavedené společnosti
• 5 týdnů dovolené
• sick day
• stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění
• služební telefon a počítač
• prostor pro osobní rozvoj, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Místo práce: Mělník

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu ales.stransky@cns.cz nebo tel.: 737 219 735 - Aleš Stránský.
Vytvořeno: 9. 3. 2022, 10:32

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Středočeský kraj