IT administrátor - Fakulty strojní - Ostrava-Poruba

Vyhlášení výběrového řízení na obsazení 1 místa pracovníka projektového oddělení Fakulty strojní, VŠB-TU Ostrava

Na základě schválení vedením Fakulty strojní VŠB – TU Ostrava vyhlašuji výběrové řízení na obsazení 1 místa na pozici IT administrátor Fakulty strojní.

Náplň práce:
• správa IT techniky na Fakultě strojní (HW, SW)
• součinnost s Centrem informačních technologií VŠB-TUO
• správa www stránek a sociálních sítí Fakulta strojní
• kontrola aktuálnosti informací o fakultě v informačních systémech
• sledování statistik v oblasti stavu studentů
• metodické vedení správců webových portálů pracovišť Fakulty strojní
• správa systému managementu kvality a Portálu ISO

Požadujeme:
• SŠ, případně VŠ vzdělání
• AJ výhodou
• dobrá orientace v oblasti výpočetní techniky - HW, SW, sociální sítě, www
• pracovní zkušenosti v oblasti IT výhodou
• organizační, koordinační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování
• schopnost pracovat samostatně, odolnost vůči stresu
• trestní bezúhonnost (doložte výpisem z rejstříku trestů)

Nabízíme:
• flexibilní pracovní dobu v rozsahu pracovní smlouvy
• příjemné pracovní prostředí
• výše pracovního úvazku: plný 100% (40 hodin / týden)

Místo práce: Ostrava-Poruba

Termín nástupu: 1. 9. 2020 nebo dle dohody

Přihlášku doložte profesním životopisem zaměřeným na odbornou praxi a dosavadní zkušenosti, motivačním dopisem a případně dalšími doklady osvědčujícími odbornou kvalifikaci a zašlete v elektronické formě (ve formátu PDF) na e-mail dekanat.fs@vsb.cz, předmět: „IT administrátor FS“.

Zaslané osobní údaje budou použity výhradně pro účel výběrového řízení a budou po ukončení výběrového řízení, pokud nebude uchazeč na VŠB-TUO zaměstnán, zlikvidovány v souladu s příslušnou legislativou.

Platnost inzerátu končí 22. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 22. 7. 2020, 11:50

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj