Investiční referent / referentka - plný nebo poloviční úvazek - Chýně

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je OBEC CHÝNĚ.

Náplň práce:
• zajišťování agend na úseku investic a správy majetku
• práce s územním plánem, příprava a vyřizování dokumentace pro stavební řízení
• vypracovávání stanovisek obce ke stavebnímu řízení
• jednání s orgány stavebními úřady, katastrálním úřadem apod. ve věci svěřených činností, zatupování obce při kolaudačních řízeních, jednání na místě stavby vyhlašovaných orgány státní správy
• příprava výběrových řízení investičních akcí
• příprava podkladů k žádostem v rámci dotačního řízení, spolupráce s firmami zajišťujícími dotace pro obec, vyhledávání možností poskytnutí dotací pro obec apod.

Požadujeme:
• min. vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
• vzdělání nebo praxe v oboru stavebnictví, nebo jiného technického zaměření výhodou
• základní znalost příslušných právních předpisů (stavební zákon, zákon o pozemních komunikacích, správní řád…)
• uživatelská znalost práce s PC
• samostatnost a spolehlivost
• komunikativnost a kladný vztah k veřejnosti
• řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
• práci na plný nebo poloviční úvazek
• platová třída 9. – 10. dle dosaženého vzdělání a praxe (nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v rozhodném znění)
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, kulturu a další vzdělávání
• silné a stabilní zázemí obecního úřadu
• příjemný pracovní kolektiv a pracovní zázemí

Místo práce: Obecní úřad Chýně - okres Praha-západ

Termín nástupu: říjen 2019 nebo dle dohody

Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 16. 9. 2019 elektronicky na egrundova@jobsystem.cz nebo písemně na Obecní úřad Chýně, Hlavní 200, 253 03 Chýně, k rukám tajemníka obecního úřadu.

Obec Chýně si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů.

Platnost inzerátu končí 16. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 9. 2019, 10:09

Obor
Administrativa, Finance
Plat
Lokalita
Praha
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP