Hlavní účetní - Dobrá Voda u Českých Budějovice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost CORAX spol. s r.o. - působící více než 20 let na českém trhu, hledá vhodného kandidáta na pozici hlavní účetní.

Náplň práce:
• kompletní vedení účetnictví + účetní závěrky
• komunikace s úřady

Požadujeme:
• ŠŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe min. 5 let na podobné pozici (ideálně v dopravní společnosti)
• znalost podvojného účetnictví (velká firma)
• znalost aktuálně platných daňových a účetních předpisů
• schopnost sestavit účetní závěrku (roční, měsíční)
• znalost práce na PC
• časovou flexibilitu
• komunikativnost
• schopnost vedení lidí
• schopnost řešit problémové/nestandardní situace
• zodpovědnost a svědomitý přístup k práci

Nabízíme:
• zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• dobré pracovní zázemí
• podporu ve vzdělávání (školení na aktuální účetní a daňová témata)
• mobilní telefon
• stravenky
• benefitní program volání i pro rodinné příslušníky
• nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS ve Slověnicích
• slevu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu ve Slověnicích
• dlouhodobou, stabilní práci

Místo práce: Dobrá Voda u Českých Budějovice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivana.cuntova@corax.cz

Platnost inzerátu končí 8. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 2. 2018, 15:25

Obor
Finance
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj