Hlavní inženýr projektu - Turnov

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o.

Náplň práce:
Dohled nad zpracováním a zpracovávání jednotlivých stupňů projektové dokumentace a provádění inženýrské činností
• Převzetí zadání zakázky od jednatele společnosti, projednávání s investorem
• Vedení týmu projektantů interních a externích
• Zpracovávání jednotlivých stupňů projektových dokumentací, zpracovávání investičních záměrů, srovnávacích studií a studií.
• Odpovědnost za odevzdání zakázky

Požadujeme:
• VŠ stavebního zaměření (Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby výhodou), nebo VŠ architektura (Autorizovaný architekt výhodou)
• Znalost kreslícího programu AutoCAD, nebo obdobného
• Řidičský průkaz skupiny B
• Aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:
• Zajímavou práci při řešení významných staveb
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
• Motivující finanční ohodnocení podle zkušeností a znalostí uchazeče 40.000,- až 65.000,-Kč
• Bonusy po individuální domluvě
• Možnost bydlení ve služebním bytě

Místo práce: Turnov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lechovsky@design4.cz

Platnost inzerátu končí 23. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 2. 2018, 10:20

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Liberecký kraj