Fundraiser / fundraiserka - administrativní pracovník

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je České ekologické manažerské centrum, z.s. CEMC je neziskovým sdružením působící 25 let v oblasti průmyslové ekologie, poskytuje environmentální poradenství, je vydavatelem odborných periodik, pořadatelem vzdělávacích akcí a realizátorem řady prospěšných projektů.
Prioritou CEMC je prosazování dobrovolných nerestriktivních přístupů vedoucí ke snižování dopadů běžné podnikatelské činnosti na životní prostředí a lidské zdraví ve smyslu společenské odpovědnosti firem. Námi realizované aktivity korespondují s principy oběhového hospodářství s akcentem na ecodesign, prevenci vzniku odpadů, ekoinovace, úsporu primárních suroviny, využívání druhotných surovin a průmysl 4.0.

Náplň práce:
• oslovování subjektů ze segmentu firem operující v oblasti průmyslové ekologie
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a udržování stávajících
• konzultace a navrhování inzertních kampaní dle individuálních potřeb klientů
• sledování a vyhodnocování relevantních grantových výzev
• spolupráce při přípravě seminářů a konferencí
• zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu

Požadujeme:
• minimálně středoškolské vzdělání
• vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
• uživatelská znalost práce na PC
• aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmový duch
• zkušenosti s fundraisingem výhodou
• řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:
• perspektivní práci v redakci jedněch z nejčtenějších periodik (Odpadové fórum a TřetíRuka.cz)
• práci podporující ochranu životního prostředí
• zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní výše odměn za uzavřené zakázky
• práce v mladém a kreativním kolektivu
• plný nebo částečný úvazek (příp. DPP)
• flexibilní pracovní doba

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 1. 11. 2017

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 10. 2017, 16:07

Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média, Administrativa, Management
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
prahax 341
hppx 710
dppx 48