Frontend Developer / přední vývojář – Team leader

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je ELEKTROLINE a.s.
Spojuje nás nadšení pro tramvajové technologie. Pomáháme městům po celém světě provozovat tu nejlepší tramvajovou dopravu a milionům lidí tak pomáháme dostat se do práce, školy, na rande nebo do hospody.
Nejsme korporát ani startup. Jsme tu už přes 25 let a právě teď rozjíždíme nový tým, do kterého hledáme zkušeného Frontend developera, ale i několik juniorních developerů.
Pár developerských týmů už tu máme a jsou mezi nimi super lidi, kteří Tě mezi sebe uvítají a během pár týdnů skvěle zapadneš do našeho světa.
Podrobnější informace o společnosti naleznete na stránkách www.elektroline.cz

Náplň práce:
• vedení menšího týmu vývojářů, rozhodování o strategii, používaných nástrojích apod.
• tvorba webových aplikací pro nasazení v oblasti řízení tramvajového provozu, řízení městské dopravy, plánování dopravy apod.
• spolupráce v rámci projektového týmu (nové nápady a úžasná softwarová řešení)
• práce převážně na zahraničních projektech (smart transportation, smart cities)

Požadujeme:
• nadšení pro projekt, zájem o nové technologie
• ochotu vyrazit s námi občas i třeba na pár dní na cestu, abys viděl v praxi, jak systémy fungují (jezdíme do Holandska, Anglie, ale občas třeba i do Austrálie – není problém zůstat i pár dní navíc a cestovat)
• zkušenosti s HTML5, CSS3, SCSS/LESS, Vue.js nebo jiným JS frameworkem
• zkušenosti s Material Design výhodou (nebo ochota naučit se)
• zkušenosti s Ruby on Rails (výhodou) nebo PHP
• znalost Gitu
• alespoň základy Linux serveru výhodou
• schopnost experimentovat a přicházet s novými nápady

Nabízíme:
• super kolektiv i příjemné firemní prostředí
• plat a bonusy podle Tvých schopností s možností růstu
• služební auto dle vlastní volby
• notebook, telefon dle vlastní volby
• možnost cestování do zajímavých destinací
• práci, která je vidět – důležité systémy pro tramvajové provozy v Praze, Evropě, i v zámoří
• možnost vložit do projektu svoje nápady
• flexibilní pracovní doba s možností home office
• 25 dní dovolené + sick days
• firemní akce, hospody, apod.
A když budeš chtít a Tvoje práce bude dávat smysl, necháme Tě vybrat si i služební auto, třeba ještě během zkušebky. Výběr služebního počítače a telefonu je naprostá samozřejmost. Stejně jako fakt, že pánem svého počítače jsi Ty a ne nějaké IT dept.

Místo práce: Praha 8 - Kobylisy

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: brunova@elektroline.cz

Platnost inzerátu končí 11. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 11. 10. 2017, 14:21

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Praha