Firemní právník / právnička

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s., česká společnost, leader na trhu, s více než dvaceti letou tradicí, která se zabývá zvyšováním finanční gramotnosti občanů a zprostředkováním finančních produktů.

Náplň práce:
• Korporátní agenda (valné hromady, zakládání společností, změny stanov, návrhy na vklad do OR, apod.)
• Tvorba a připomínkování smluvní dokumentace (smlouvy o dílo, smlouvy s obchodními partnery a jiné)
• Zadávání, kontrola a přebírání úkolů zadaných externím advokátním kancelářím
• Poskytování právní podpory – rady, stanoviska, připomínky, reklamace, pracovní právo
• Další úkoly vyplývající z pozice podnikového právníka v regulovaném subjektu finančního trhu

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání v oboru právo
• Praxe v oblasti občanského práva a práva obchodních korporací v advokátní kanceláři nebo na pozici podnikového právníka v délce min. 2–3 roky
• Velmi dobré vyjadřovací schopnosti
• Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
• Spolehlivost, odpovědnost, důkladnost, schopnost harmonické spolupráce v týmu
• Komunikační a organizační schopnosti, psychická odolnost
• Aktivní přístup, chuť učit se novým věcem
• Časová flexibilita, reprezentativní vystupování
• Anglický jazyk výhodou
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• Stravenky v hodnotě 110 Kč
• Hlavní pracovní poměr a zázemí společnosti s dominantním postavením na trhu
• Příjemné pracovní prostředí
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Firemní notebook, mobil
• Produktové, obchodní i osobnostní vzdělávání v rámci vlastní vzdělávací Akademie
• Příspěvky zaměstnavatele na soukromé životní pojištění a doplňkové penzijní spoření
• Práce ve stabilní společnosti
• Mzda (hrubá od): od 30 000 Kč (dle zkušeností)
• Další finanční i nefinanční benefity

Místo práce: Břeclav

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 11. 2017, 09:20

Obor
Právo
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj