Finanční referent – účetní

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje.

Náplň práce:
• účtování pokladen památkových objektů
• účtování faktur došlých i vydaných

Požadujeme:
• SŠ ekonomického směru
• praxi na obdobné pozici min. 3 let
• pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se, bezúhonnost
• dobré komunikativní schopnosti
• znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
• znalost MS Office, zejména MS Excel nutná

Nabízíme:
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• práci na plný pracovní úvazek, smlouvu na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
• finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Místo práce: Sabinova 373/5, Praha 3

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 1. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 12. 2016, 14:03

Obor
Administrativa
Plat
Lokalita
Praha