Finanční ředitelka / ředitel

EKOSTAVBY Louny s.r.o.

Jsme společnost působící na trhu již od roku 1990 a to především v oblasti dopravních, inženýrských a průmyslových staveb.

Více informací o společnosti naleznete na www.ekostavbylouny.cz

Náplň práce:
• komplexní činnost týkající se vedení ekonomického úseku společnosti
• vedení čtyřčlenného týmu finančního oddělení a mzdové účtárny
• úzká spolupráce s vedením společnosti
• strategické finanční plánování a controlling (cash flow, tvorba plánů a kontrola jejich plnění)
• tvorba finančních analýz a pravidelný reporting
• zodpovědnost za kontrolu podkladů a včasné podání daňových přiznání
• optimalizace veškerých režijních nákladů
• zastupování společnosti v komunikaci s bankovními institucemi
• spolupráce s auditorem a daňovým poradcem

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxi na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti (není podmínkou)
• velmi dobrou znalost účetní a daňové legislativy
• ekonomické a analytické myšlení
• organizační a řídící schopnosti
• flexibilitu, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení
• osobní přístup, samostatnost, loajalitu, pečlivost
• uživatelskou znalost práce s PC (MS Office), orientace v IS HELIOS Nephrite - výhodou

Nabízíme:
• zázemí prosperující stavební společnosti
• zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
• velmi dobré pracovní podmínky, motivující roční bonusy
• pružnou pracovní dobu
• možnost občasné práce z domova
• služební automobil i pro soukromé využití
• týden dovolené nad rámec zákona
• nadstandardní příspěvek na doplňkové penzijní spoření

Místo práce: Louny

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu
na adresu: kalitova@ekostavbylouny.cz nejpozději do 10. 3. 2024.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance, Management
Plat
Lokalita
Louny